Warsztaty

warsztaty ikony (2)

Warsztat face fitness / masaż rollerem

Zdrowe nawyki to klucz do naszego zdrowia. Jednym z takich nawyków powinien być trening i masaż twarzy. Zapraszam na 2h Warsztaty gdzie nauczysz się jak ćwiczyć i jak masować swoją twarz.

Facefitness to całkowicie naturalna i bezinwazyjna metoda ćwiczeń, która przywraca młody wygląd twarzy.  To metoda, która przywraca skórze jędrność i elastyczność oraz piękny, promienny wygląd. Ćwiczenia mięśni twarzy usprawniają krążenie krwi, dzięki czemu skóra staje się lepiej odżywiona i dotleniona. 

Gimnastyka to jedno, warto też poznać proste tajniki masażu wałeczkiem jadeitowym. Kamień uważany w medycynie chińskiej za kamień młodości.  Wałek jadeitowy znakomicie się sprawdza w celu odmłodzenia skóry.  Wykonując masaż twarzy wałeczkiem jesteś w stanie wyraźnie poprawić jej kondycję. Jeżeli jesteś przemęczona, niewyspana, lub żyjesz w ciągłym stresie – masaż rollerem jadeitowym umożliwi redukcję napięcia.

warsztaty ikony (7)

Warsztaty / szkolenia Aerial Yoga

Aerial joga, łączy w sobie taniec, akrobatykę, stretching, fitness oraz jogę. Ćwiczenia wykonuje się w hamaku, podwieszonym do sufitu.

Praca z hamakiem oczyszcza umysł, relaksuje, skupiamy się na swoim ciele i uczymy się go na nowo. Tego doświadczymy w pierwszej godzinie. W pierwszej godzinie, nauczymy się też kilku pozycji, które będzie można uwiecznić na fotografii w drugiej godzinie warsztatów. Idealne spotkanie dla ciała i ducha.

warsztaty ikony (1)

Japoński rytuał

Japońska technika masażu twarzy jest idealna dla polepszenie samopoczucia, zmniejsza napięcia . Nie tylko twarz ale całe ciało całkowicie odpręża się podczas masażu. Istotą masażu japońskiego twarzy jest manualny masaż mięśni, jak i stymulacja punktów akupresury twarzy w połączeniu z drenażem limfatycznym. Naturalny zastrzyk energii życiowej

Efekty japońskiego rytuału masażu twarzy:

  • regeneracji skóry,
  • poprawia przepływ limfy i krążenia krwi transportując odżywcze składniki do skóry,
  • zmniejsza napięcie mięśni twarzy i szyi,
  • usuwa toksyny, martwe komórki i zanieczyszczenia co zapobiega starzeniu się skóry

kontakt ze studiem ustalenie terminu.

warsztaty ikony (8)

Masaż dźwiękiem

Zapraszamy na głęboką relaksację z jogą powięziową, jogą nidrą (prowadzoną medytacją),  pratjaharą (praktyką wycofania zmysłów) oraz gongiem, misami tybetańskimi i himalajskimi, bębnem oceanicznym, tinszą, kalibą i dzwonkami Koshi.

Celem warsztatów jest odprężenie i oczyszczenie struktury energetycznej ciała i umysłu. Wyruszymy w daleką podróż otwierając przed Tobą wrota czystej świadomości z wybraną przez Ciebie intencją. Dźwięk mis tybetańskich i innych instrumentów terapeutycznych będzie wibrował w całym Twoim ciele oczyszczając je, wzmacniając i harmonizując. Odbędziesz sesję, która będzie formą podróży oczyszczenia Ciebie i wzmocnienia ciała i ducha.

warsztaty ikony (4)

TWÓJ czas

"Fotografowanie to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości" Cartier-Bresson

Studio WDECH, daje Wam możliwość zatrzymania na fotografii, ulotnej tylko Twojej chwili.

Szczegóły niebawem

warsztaty ikony (5)

Warsztat bożonarodzeniowy

Studio WDECH przepełnione zapachami świąt zaprasza na zrobienie własnych wianuszków świątecznych oraz zrelaksowanie się i poddanie medytacji.

To czas kiedy powinniśmy zwolnić i poddać się chwili.

warsztaty ikony (3)

Zastrzyk energii z dala od domu.

Będziemy odkrywać naszą magie i dzielić się kobiecą energią na wspólnych wyjazdach.

Kilkudniowe wyjazdy tylko w gronie kobiet, które będą zastrzykiem energetyczny dla każdej z nas od stóp do głów.

warsztaty ikony (6)

Ferie/półkolonie dla dzieci

Szczegóły wkrótce

warsztaty ikona

"Self-care mission"

Holistyczne dbanie o siebie. Warsztaty rozwojowe dla Kobiet. Wyrażanie siebie, bycie przy sobie, poznawanie siebie.

Dbanie o siebie potraktowane jako nawyk, a nie czynność. Postrzeganie styl życia w postaci sposobu odżywiania się, dotleniania organizmu, dbania o należyty wypoczynek i relaks, a także rozwój osobisty. Będziemy razem doświadczać i poszukiwać, żeby w pełni nauczyć się zadbać o siebie.