Aerial Joga

Aerial joga, czyli joga w hamakach, to połączenie wielu form, między innymi akrobatyki, tańca, stretchingu, fitnessu i oczywiście jogi.

Ćwiczenia odbywają się przy pomocy specjalnego materiału, który potocznie nazywany jest hamakiem. W Studio WDECH hamaki podwieszone są pod sufitem mają 10m długości i wiszą w imponującej sali która ma 7m wysokości.

 

Aerial-Joga-Hamak-Zajecia-Warszawa
Aerial-Flow-Relaks-Spokoj-Elastycznosc

Aerial Joga w Warszawie. Poczuj flow!

W takiej sali, która mieści się na Wilanowie naprawdę możesz poczuć flow. Z dala od zgiełku, blisko natury, abyś w pełni mogła skupić się na relaksie i oczyszczeniu umysłu. Hamak jest “prywatnym trenerem”. Sprzyja rozluźnieniu, ułatwia ćwiczenia, prowokuje do pracy całe ciało, pozwala na głębokie rozciąganie i pomaga przy pozycjach odwróconych. Dzięki ćwiczeniom do góry nogami poprawia się znacznie ukrwienie i dotlenienie mózgu. Polepsza się też ogólna koordynacja ruchowa.

Aerial joga w Studio WDECH na Wilanowie jest bezpieczna, pod pod bacznym okiem wykwalifikowanego trenera. Weź głęboki wdech i rozwiń swoje skrzydła. Poczuj FLOW w Studio WDECH w Warszawie.

Aerial Joga – dla kogo?

Jeśli jesteś ogólnie zdrowa i nie masz przeciwskazań do ćwiczeń to warto pobujać się w hamakach. W Studio WDECH na Wilanowie zajęcia Aerial joga podzielone są w zależności od stopnia trudności.

W grafiku Studia WDECH, każdy znajdzie coś dla siebie:

Aerial joga dla kobiet Warszawa Wilanów