O nas

Wyjątkowe miejsce przeznaczone dla Pań, stworzone po latach obserwacji, rozmów, badania waszych potrzeb i oczekiwań. Studio ćwiczeń prowadzone z potrzeby serca, z chęci do dawania możliwości realizowania potrzeb, nie tylko swojego ciała, ale także zmysłów i umysłu.

Proponuje dla Ciebie zajęcia indywidualne. Przygotuje program ćwiczeń pod Twoje potrzeby.

Jeśli natomiast wolisz cwiczyć w towarzystwie, zapraszam z koleżankami i przyjaciółkami, jest mnóstwo miejsca dla Was wszystkich.

Przestronna piękna sala czeka na Ciebie. Może chcesz poprowadzić własne zajęcia z klientem lub potańczyć na profesjonalnym tanecznym parkiecie, studio Wdech udostępni to unikatowe miejsce.

Joga-Hamak-Odprezenie-Studio-Wdech

FaceFitnes

Twoja twarz też marzy o treningu! Ćwiczysz ciało, więc nie zapominaj też o twarzy. W naturalny i skuteczny sposób nie tylko redukuje zmarszczki, ale także zapobiega ich powstawaniu. Opiera się na łatwych, przyjemnych ćwiczeniach mięśni twarzy i szyi.

 

FaceFitnes personalizacja to pakiet ćwiczeń z przeprowadzonym szczegółowym treningiem one2one dopasowanym do potrzeb Twojej twarzy.

Aerial Flow

Zajęcia tak nieprzeciętne jak TY! Praca z szarfą angażująca całe ciało, relaksuje i bardzo pozytywnie oddziałuje zarówno na ciało, jak i na umysł. Ćwiczymy nad ziemią, uciekamy grawitacji, rzeźbimy mięśnie głębokie i pokonujemy własne słabości.

 

W Aerial Flow w dużej mierze pracuje się z ciężarem własnego ciała. Twoje mięśnie będą silniejsze, ciało bardziej jędrne, a Ty obudzisz w sobie nową JA.

Pilates Surf

Jest to deska, która wyćwiczy odruch równowagi. Wynika to z jej konstrukcji. Zakrzywiony spód sprawia, że trening wykonywany na desce jest bardziej efektywny. Intensywne wzmacnianie i kontrola nad ciałem.

 

Deska trenuje nasze mięśnie głębokie, naszą równowagę, zwinność, szybkość, koordynację, koncentrację i siłę. Poprzez swój kształt, wyzwala w ciele moc pozytywnej energii. Mocna praca i świetna zabawa.

Pilates MIX

Trening , który opiera się  na ćwiczeniach z ciężarem własnego ciała. Aktywizuje wszystkie grupy mięśniowe, rozciągając je, uelastyczniając i wzmacniając. Ćwiczenia mają harmonijny charakter. Wykonuje się je powoli, z dbałością o prawidłową technikę i oddech.

 

Pilates przynosi wspaniałe efekty. Sprawdź sama!